Монтаж

Стандартний монтаж включає наступні види робіт:

- Монтаж внутрішнього блоку.
- Монтаж зовнішнього блоку
- Прокладання траси до 3м.
- Підключення кондиціонера до розетки.
- Встановлення вилки електроживлення.
- Буріння отворів у перекритті, до 2х шт.
- Вакуумування системи.
- Пуско-налагодження (вимірювання тиску в контурі, дозаправка системи фреоном, за потребою)
- Консультація клієнта щодо заходів експлуатації (бригадир)
- Сдача кондиціонера в експлуатацію, після підписання акта виконаних робіт (бригадир)
- Прибирання сміття та відходів після завершення трудової зміни.

 

Сучасний кондиціонер уже не просто машина, що охолоджує повітря. Нинішні кондиціонери – це складні кліматичні системи, завдяки яким ми можемо самі створювати мікроклімат приміщення, тим самим забезпечуючи сприятливі умови для життя. Особливе значення має для жителів мегаполісів, де стан повітря на вулиці далекий від екологічних норм. А саме такі умови, де наявність побутового кондиціонера стала практично необхідністю.
Однак, перш ніж використовувати такі кондиціонери, потрібна їх установка, монтаж. Причому вартість монтажу кондиціонерів коштує досить дорого, особливо у великих містах, наприклад, у Києві. Ще ціни на монтаж кондиціонерів залежать від того, в яких умовах проводиться установка, адже іноді монтаж зовнішнього блоку кондиціонера та монтаж вентиляції проводиться зовні будинку на великій висоті.

 

Як і будь-яка інша складна техніка, кондиціонери вимагають до себе виключно професійного підходу. Запрошуючи для встановлення «народного умільця» із сусіднього під'їзду, не варто забувати просте правило: скупий платить двічі. Монтаж систем кондиціювання включає чимало нюансів, без урахування яких «доля» обладнання буде вирішена завчасно. Важливо, що  якість і надійність самої моделі кондиціонера не відіграють жодної ролі у ситуації, якщо установку робили люди без належної кваліфікації. Не варто також забувати, що прилад, що вийшов з ладу  (внаслідок неправильної установки) сервісні центри вкрай рідко беруться  обслуговувати за гарантійними умовами.

 

Наша компанія пропонує професійний підхід до питань встановлення кондиціонерів, що гарантує якість монтажу та, як наслідок, правильну роботу та довговічність обладнання.

 

Крім того, ми постійно стежимо за розвитком своїх спеціалістів, навчаємо їх, підвищуємо кваліфікацію. Адже проекти систем з мінімальними помилками, неточна установка системи кондиціювання – все це обіцяє клієнтам масу неприємностей. Іноді допущені відхилення від норм призводять до звільнення цілих колективів, і тому грамотне встановлення, коригування та обслуговування систем кліматизації краще довірити не першій компанії, що запропонувала невисоку ціну, а перевіреним експертам.


Тільки досвідченими та кваліфікованими спеціалістами здійснюється грамотна установка, монтаж, ремонт та обслуговування кондиціонерів у Києві. І наша компанія має всі необхідні сертифікати та ліцензії для проведення настановних робіт.

 

 

До нас звертаються знову і нас рекомендують!